Pořádat virtuální závod

Každý má možnost na tomto webu vyhlásit a pořádat virtuální závod, vlastní závod(y). Lehký start je pro začátečníky, kdo si netroufají na založení adminu. V této lehké variantě stačí vyplnit dotazník a my vám vše základní nastavíme. Poté dostanete přihlašovací udaje a detaily závodu si pak můžete doladit sami. Pokud si na to troufnete, tak klikněte na “Plný výkon”, otevře se vám stránka se založením profilu pořadatele. Až pak vaši registraci schválíme. a budete si moct založit vlastní závody. V obou případech bude vyžadován souhlas jak se zpracováním vašich osobních dat, tak s obchodními podmínkami. To podstatné je, že se příjmy ze startovného rozdělí v poměru vy 60% a Orgsu s.r.o. 40%, nebude-li domluveno jinak.

Lehký start

Vyplníte dotazník a my ten závod nastavíme za Vás.. Poté získáte přístup k administraci.

Plný výkon

Sami se zaregistrujte jako pořadatel závodů.. Pak si založte závod přesně tak, jak chcete..

Virtuálním závodem rozumíme závod, který je vyhlášen na určité období (například na 3 měsíce). Vy víte přesně kde je start, kde jsou mezičasy a kde je cíl. Může to být okruh, neměl by jít lehce zkrátit. Takovou trať můžete vymyslet, určit sport (běh, kolo, chůze) a poté si zvolit i kategorie (věkové, rodiny, ..). Závodníci se vám budou na závod hlásit, uvidíte je ve startovní listině. Vy jim sami přidělíte startovní čísla. Závodníci pak mají možnost závod kdykoli, na vaší trati, absolvovat. Jak na to je uvedeno zde. Podrobné informace, jak pořádat virtuální závod a administrovat ho jsou uvedeny v manuálu v administrativní sekci. 

Pořádat virtuální závod, nebo normální závody je lehké díky technologii Orgsu, která vám umožní lecjaké divy. Budete překvapeni rozsahem a kvalitou funkcí tohoto systému..